Перенесено на весна-літо 2023

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст.метро "Шулявська"
map-ico

Карта проїзду

Чемпіонат інсталяторів

VI-й Чемпіонат України серед інсталяторів

 

У 2021-му році в рамках виставки-фестивалю Install Fest Ukraine 6.0 відбудеться 6-й Чемпіонат України серед інсталяторів систем опалення та водопостачання – Install Battle 2022.

У 2022 році правила чемпіонату України будуть конструктивно змінені. Вони будуть підготовлені з урахуванням раннього інформування про завдання чемпіонату в регіональних турах, а також впровадження інших технічних рішень на підставі обладнання нових виробників, які стали спонсорами турніру 2022. Цього року взяти участь у фіналі чемпіонату України – Install Battle 2022 на Install Fest Ukraine 6.0 – можна на самомій виставці-фестивалі за умови реєстрації в «Журі Чемпіонату». Реєстрація буде відкрита для всіх бажаючих для кожного регіону в зазначений день, тільки при наявності пройденого «Теста інсталятор» та пройденого алкотестера. У цьому році на участь в чемпіонаті будуть прийматися всі бажаючі фахівці, без регіональних отборів. Допускатися до участі будуть всі, хто приїхав на змагання і здав всі технічні та медичні тести в порядку черги на реєстрації. Для кожної області буде виділений спеціальний день, в який всі бажаючі фахівці в цій галузі можуть взяти участь. Також буде проходити командний чемпіонат, на який необхідно реєструвати всіх учасників заздалегідь, щоб вони змогли гарантовано потрапити в списки учасників чемпіонату.

Регіони приймаються до участі з розділенням по днях. Для кожної області свій день (нижче таблиця дат участі для регіонів). Якщо інсталятори, що приїхали, чекатимуть другої половини дня реєстрації участі в чемпіонаті, вони можуть не потрапити на змагання, так як в кінці дня список бажаючих значно більше, ніж вільних місць на зонах чемпіонату. Навіть представники команд можуть отримати дискваліфікованого учасника і команда втратить результати.

Рекомендуємо всім починати в перші години – так буде більше можливостей для участі.

Виняток! Всі чемпіони Install Battle 2017-2021 (минулих років) можуть самостійно вибрати і зареєструвати потрібний для себе час і дату своєї участі на «Журі Чемпіонату 2022» з моменту початку реєстрації!

Бій за звання – Кращий інсталятор України 2022 року!

Ініціатива проведення щорічного чемпіонату для кращих інсталяторів висунута від ГС «Асоціація Інсталяторів Інженерних Систем».

В рамках чемпіонату монтажники, які здали тести і зареєструвалися на змагання в дати участі допустимі для своєї області, зможуть змагатися один з одним по монтажу системи опалення та водопостачання. Для цього їм необхідно буде детально підготуватися у себе в місті і показати кращі результати на чемпіонаті. Чемпіонат України – Install Battle 2022, буде проходити 2 дні (01-02 червня 2022) в період роботи перших 2-х днів виставки-фестивалю – Install Fest Ukraine 6.0.

 

Для чемпіонату відібрано обладнання кращих європейських виробників і відправлені запити для змагання кращим українським клубам інсталяторів. З січня по травень 2022 року буде проведено інформаційний тур з анонсами правил змагання по всій Україні та завданням чемпіонату 2022 року!

У 2022 році відбудеться найзручніший турнір для учасників, так як на ньому будуть відсутні відбіркові тури, а замість них будуть проходити інформаційні тури.

Це дасть можливість взяти участь у фінальній частині всім бажаючим інсталяторам від кожного регіону.

ТЕСТ ІНСТАЛЯТОРА – здавати обов’язково при відкритті фестивалю Install Fest, щоб була можливість зареєструватися на Install Battle 2022! За відсутності печатки про пройдений «Тесті Інсталятора», реєстрація для участі в чемпіонаті – не буде дозволена!

Товарні групи, які використовуються в чемпіонаті: «Котли», «Радіатори», «Насоси», «Запірна арматура і автоматика», «Трубні системи».

У 2022-му році спонсорами Installers Championship Ukraine 2022 (Install Battle 2022) будуть найвідоміші європейські виробники обладнання:

Від компаній-спонсорів надається професійний призовий фонд, а також подарунки кожному учаснику, хто потрапить в практичну частину чемпіонату. Призовий фонд для інсталяторів, які братимуть участь у монтажі обладнання спонсорів 6-го Чемпіонату інсталяторів України 2022, складе:

1 місце – 1000 євро,
2 місце – 500 євро,
3 місце – 200 євро!

Всі фіналісти з 1-го по 10-е місце отримають у подарунок робочий комбінезон – Install Fest Ukraine 6.0.
Також всі фіналісти з 1-го по 20-е місце отримають в подарунок перше українське видання книги «Довідник Сантехніка»!
Всі учасники Install Battle отримають фірмову символіку учасників чемпіонату – фірмову бейсболку і футболку!
Мета даного змагання – визначити щорічну номінацію «Кращий інсталятор 2022 року в Україні»!

Стати учасником чемпіонату