03 - 05 червня 2020

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст. метро «Шулявська»
map-ico

Карта проїзду

arrow-down Основна програма фестивалю

icon Install Battle 2020

IV-й Чемпіонат України серед інсталяторів У 2020-му році в рамках фестивалю Install Fest Ukraine 4.0 буде проходити 4-й Чемпіонат України серед інсталяторів систем опалення та водопостачання – Install Battle 2020. Цього року взяти участь у фіналі чемпіонату України – Install Battle 2020 на Install Fest Ukraine 4.0 – можна тільки за умови демонстрації відмінних результатів на регіональних відбіркових турах у всіх областях України. Бій за звання – Кращий інсталятор України 2020 року!

ПОДРОБИЦІ more-img

icon Install Fest Cup 2020

Суперкубок фестивалю 2020. У 2020-му році в рамках фестивалю Install Fest Ukraine 4.0 традиційно проходитиме змагання з монтажу сантехнічних систем і систем для фільтрації води. Install Fest Cup 2020 – змагання з монтажу сантехніки, водопроводу та водоочищення буде проходити 3 дні. Дане змагання дасть можливість сантехнікам змагатися один з одним у кубковому турнірі! У фінальний 3-й день буде розіграний суперкубок фестивалю серед кращих фахівців по сантехніці!

ПОДРОБИЦІ more-img

icon 2-nd EUROPE CHAMPIONSHIP

2-й Чемпіонат Європи серед інсталяторів. В професійному інженерному співтоваристві Європи у 2020-му році в рамках фестивалю Install Fest Ukraine 4.0 буде проходити 2-й Чемпіонат Європи серед професіоналів з монтажу систем опалення та водопостачання – 2-nd Installers Europe Championship 2020 (EUROPE Install Battle). Взяти участь в даному змаганні можуть тільки кращі інсталятори, монтажники та сантехніки з європейських країн в рамках своїх національних збірних.

ПОДРОБИЦІ more-img

icon REGIONAL QUALIFYING COMPETITIONS 2020

Регіональний кваліфікаційний відбір інсталяторів по Україні і навчальні програми з підготовки сантехніка. Мета Install Battle 2020 – змагання найкращих інсталяторів з усієї території України. Тому в рамках національного чемпіонату буде проводитися регіональний відбір найкращих інсталяторів з усієї країни в своїх містах. У період з грудня 2019 по квітень 2020 кожне велике місто України зможе відвідати мобільна група «Асоціації Інсталяторів Інженерних Систем». Мобільна група буде складатися із суддів, експертів та представників організаторів.

ПОДРОБИЦІ more-img

icon INSTALL BATTLE CLUB TOURNAMENT

Клубний чемпіонат України 2020 Вперше в 2020-му році в рамках 4-го Чемпіонату України серед інсталяторів – Install Battle 2020 – буде розігруватися титул переможця клубного турніру серед клубів, академій, приватних команд інсталяторів і монтажників! Клубний чемпіонат – Install Battle – це головне змагання серед всіх професійних клубних команд інсталяторів і монтажників! Переможець визначається «Асоціацією Інсталяторів Інженерних Систем» на підставі результатів, які представники своїх клубів показали на Install Battle 2020!

ПОДРОБИЦІ more-img

icon 2-nd SERVICE ENGINEERS BATTLE

2-й Чемпіонат України серед сервісних інженерів газових котлів В рамках фестивалю Install Fest 2020 відбудеться 2-й Чемпіонат України з сервісного обслуговування газових котлів – 2-nd Ukraine Championship for Service Engineers 2020. Ukraine Championship for Service Engineers – це професійний турнір для сервісних інженерів газових котлів, який буде проходити 3 дня в рамках фестивалю «Install Fest Ukraine 2020». Це змагання дасть можливість сервісним інженерам позмагатися один з одним в профільному змаганні, обслуговуючи світові відомі бренди газових котлів на час!

ПОДРОБИЦІ more-img

icon Practical Exhibitions

Практичні майстер-класи – основа Install Fest Практичні майстер-класи – це стенди найбільших світових виробників з реальними зразками своєї продукції. В рамках нашого фестивалю програма майстер-класів заснована виключно на практичній частині вивчення товару. Ми звертаємо увагу учасників фестивалю, що для інсталятора необхідно презентувати товари, на основі надання їм можливості робити тести зразків на стендах, брати участь в майстер-класах і випробуваннях.

ПОДРОБИЦІ more-img

icon Test zone

Комп’ютерне тестування Test Zone – Комп’ютерне тестування – перевірка кваліфікації інсталяторів на знання основ монтажу. Test Zone 2020 – це професійне тестування за допомогою спеціальної програми на знання основ монтажу, а також загальних принципів роботи з обладнанням опалення, водопостачання, сантехніки та водоочищення. Також в 2020-му році буде підготовлено окремий тест для сервісних інженерів з обслуговування газових котлів.

ПОДРОБИЦІ more-img

icon Installers Bus

Програма доставки монтажників з регіонів Програма «Installers Bus» – це програма організованих автобусних маршрутів близько 4000 інсталяторів з усіх областей України для участі в програмі фестивалю. Більшість інсталяторів планується привезти за підтримки програми «Регіональні клуби інсталяторів» – в 27-ти найбільших містах України через регіональних дилерів. В рамках фестивалю дана програма буде організована в найбільших масштабах.

ПОДРОБИЦІ more-img

icon PRACTICAL WORKSHOPS

Практичні семінари В рамках фестивалю Install Fest Ukraine 2020 буде реалізована програма практичних семінарів в конференц-залах виставкового центру. Суть програми полягає в проведенні технічних семінарів всіх заводів-учасників (найбільших з найважливішими і цікавими товарами) в одному місці. Технічні представники виробників виступатимуть по черзі, у кожного буде своя тематика. Семінари будуть проходити за графіком, один за іншим, протягом усього часу роботи фестивалю.

ПОДРОБИЦІ more-img

arrow-down Розважальна програма фестивалю

icon RECREATION PARK AND MUSIC FESTIVAL

Парк відпочинку та розваг на музичному фестивалі для інсталяторів Install Fest Ukraine – це не тільки професійні технічні презентації, новинки та продукти, це ще і місце розваг для монтажників. Неспроста перший проект фестивалю, який обговорювався з багатьма інсталяторами, носив назву – День монтажника! Парк відпочинку і розваг – це вся величезна територія парку і вулиці навколо виставкового павільйону Install Fest Ukraine. У парку буде розташована велика кількість «фуд-кортів», ігрових майданчиків, зон змагань і місць для відпочинку.

ПОДРОБИЦІ more-img

icon INSTALL FEST SUPER PRIZE

Правила розіграшу професійних призів і поїздок на заводи. Для всіх відвідувачів Міжнародного фестивалю монтажників, проектантів і сервісних інженерів, організатор «Expo Group International» підготував унікальний сюрприз – розіграш професійних призів і поїздок на заводи. Щоб взяти участь у розіграші, необхідно обов’язково бути зареєстрованим відвідувачем Install Fest Ukraine 4.0 і виконати обов’язкові умови даних правил! До розіграшу запрошуються професійні інсталятори, які зможуть виконати всі умови правил!

ПОДРОБИЦІ more-img

arrow-down Спонсори Install Battle 2020

arrow-down Спонсори Install Fest Cup 2020

arrow-down Спонсори 2-nd SERVICE ENGINEERS BATTLE 2020

arrow-down Спонсори 2-nd EUROPE Championship 2020

arrow-down Учасники Install Fest 2020

arrow-down Партнери Install Fest 2020