03 - 05 вересня 2020

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст. метро «Шулявська»
map-ico

Карта проїзду

arrow-down Основна програма виставки/фестивалю

icon Install Battle 2020

IV-й Чемпіонат України серед інсталяторів У 2020-му році в рамках виставки/фестивалю Install Fest Ukraine 4.0 буде проходити 4-й Чемпіонат України серед інсталяторів систем опалення та водопостачання – Install Battle 2020. Цього року взяти участь у фіналі чемпіонату України – Install Battle 2020 на Install Fest Ukraine 4.0 – можна тільки за умови демонстрації відмінних результатів на регіональних відбіркових турах у всіх областях України. Бій за звання – Кращий інсталятор України 2020 року!

ПОДРОБИЦІ more-img

icon Install Fest Cup 2020

Суперкубок виставки/фестивалю 2020. У 2020-му році в рамках виставки/фестивалю Install Fest Ukraine 4.0 традиційно проходитиме змагання з монтажу сантехнічних систем і систем для фільтрації води. Install Fest Cup 2020 – змагання з монтажу сантехніки, водопроводу та водоочищення буде проходити 3 дні. Дане змагання дасть можливість сантехнікам змагатися один з одним у кубковому турнірі! У фінальний 3-й день буде розіграний суперкубок фестивалю серед кращих фахівців по сантехніці!

ПОДРОБИЦІ more-img

icon 2-nd EUROPE CHAMPIONSHIP

2-й Чемпіонат Європи серед інсталяторів. В професійному інженерному співтоваристві Європи у 2020-му році в рамках виставки/фестивалю Install Fest Ukraine 4.0 буде проходити 2-й Чемпіонат Європи серед професіоналів з монтажу систем опалення та водопостачання – 2-nd Installers Europe Championship 2020 (EUROPE Install Battle). Взяти участь в даному змаганні можуть тільки кращі інсталятори, монтажники та сантехніки з європейських країн в рамках своїх національних збірних.

ПОДРОБИЦІ more-img

icon REGIONAL QUALIFYING COMPETITIONS 2020

Регіональний кваліфікаційний відбір інсталяторів по Україні і навчальні програми з підготовки сантехніка. Мета Install Battle 2020 – змагання найкращих інсталяторів з усієї території України. Тому в рамках національного чемпіонату буде проводитися регіональний відбір найкращих інсталяторів з усієї країни в своїх містах. У період з грудня 2019 по квітень 2020 кожне велике місто України зможе відвідати мобільна група «Асоціації Інсталяторів Інженерних Систем». Мобільна група буде складатися із суддів, експертів та представників організаторів.

ПОДРОБИЦІ more-img

icon INSTALL BATTLE CLUB TOURNAMENT

Клубний чемпіонат України 2020 Вперше в 2020-му році в рамках 4-го Чемпіонату України серед інсталяторів – Install Battle 2020 – буде розігруватися титул переможця клубного турніру серед клубів, академій, приватних команд інсталяторів і монтажників! Клубний чемпіонат – Install Battle – це головне змагання серед всіх професійних клубних команд інсталяторів і монтажників! Переможець визначається «Асоціацією Інсталяторів Інженерних Систем» на підставі результатів, які представники своїх клубів показали на Install Battle 2020!

ПОДРОБИЦІ more-img

icon 2-nd SERVICE ENGINEERS BATTLE

2-й Чемпіонат України серед сервісних інженерів газових котлів В рамках виставки/фестивалю Install Fest 2020 відбудеться 2-й Чемпіонат України з сервісного обслуговування газових котлів – 2-nd Ukraine Championship for Service Engineers 2020. Ukraine Championship for Service Engineers – це професійний турнір для сервісних інженерів газових котлів, який буде проходити 3 дня в рамках виставки/фестивалю «Install Fest Ukraine 2020». Це змагання дасть можливість сервісним інженерам позмагатися один з одним в профільному змаганні, обслуговуючи світові відомі бренди газових котлів на час!

ПОДРОБИЦІ more-img

icon Practical Exhibitions

Практичні майстер-класи – основа Install Fest Практичні майстер-класи – це стенди найбільших світових виробників з реальними зразками своєї продукції. В рамках нашї виставки/фестивалю програма майстер-класів заснована виключно на практичній частині вивчення товару. Ми звертаємо увагу учасників виставки/фестивалю, що для інсталятора необхідно презентувати товари, на основі надання їм можливості робити тести зразків на стендах, брати участь в майстер-класах і випробуваннях.

ПОДРОБИЦІ more-img

icon Test zone

Комп’ютерне тестування Test Zone – Комп’ютерне тестування – перевірка кваліфікації інсталяторів на знання основ монтажу. Test Zone 2020 – це професійне тестування за допомогою спеціальної програми на знання основ монтажу, а також загальних принципів роботи з обладнанням опалення, водопостачання, сантехніки та водоочищення. Також в 2020-му році буде підготовлено окремий тест для сервісних інженерів з обслуговування газових котлів.

ПОДРОБИЦІ more-img

icon Installers Bus

Програма доставки монтажників з регіонів Програма «Installers Bus» – це програма організованих автобусних маршрутів близько 4000 інсталяторів з усіх областей України для участі в програмі фестивалю. Більшість інсталяторів планується привезти за підтримки програми «Регіональні клуби інсталяторів» – в 27-ти найбільших містах України через регіональних дилерів. В рамках виставки/фестивалю дана програма буде організована в найбільших масштабах.

ПОДРОБИЦІ more-img

icon PRACTICAL WORKSHOPS

Практичні семінари В рамках виставки/фестивалю Install Fest Ukraine 2020 буде реалізована програма практичних семінарів в конференц-залах виставкового центру. Суть програми полягає в проведенні технічних семінарів всіх заводів-учасників (найбільших з найважливішими і цікавими товарами) в одному місці. Технічні представники виробників виступатимуть по черзі, у кожного буде своя тематика. Семінари будуть проходити за графіком, один за іншим, протягом усього часу роботи фестивалю.

ПОДРОБИЦІ more-img

arrow-down Розважальна програма фестивалю

icon RECREATION PARK AND MUSIC FESTIVAL

Парк відпочинку та розваг на виставці/фестивалі для інсталяторів Install Fest Ukraine – це не тільки професійні технічні презентації, новинки та продукти, це ще і місце розваг для монтажників. Неспроста перший проект виставки/фестивалю, який обговорювався з багатьма інсталяторами, носив назву – День монтажника! Парк відпочинку і розваг – це вся величезна територія парку і вулиці навколо виставкового павільйону Install Fest Ukraine. У парку буде розташована велика кількість «фуд-кортів», ігрових майданчиків, зон змагань і місць для відпочинку.

ПОДРОБИЦІ more-img

icon INSTALL FEST SUPER PRIZE

Правила розіграшу професійних призів і поїздок на заводи. Для всіх відвідувачів Міжнародного виставки/фестивалю монтажників, проектантів і сервісних інженерів, організатор «Expo Group International» підготував унікальний сюрприз – розіграш професійних призів і поїздок на заводи. Щоб взяти участь у розіграші, необхідно обов’язково бути зареєстрованим відвідувачем Install Fest Ukraine 4.0 і виконати обов’язкові умови даних правил! До розіграшу запрошуються професійні інсталятори, які зможуть виконати всі умови правил!

ПОДРОБИЦІ more-img

arrow-down Спонсори Install Battle 2020

arrow-down Спонсори Install Fest Cup 2020

arrow-down Спонсори 2-nd SERVICE ENGINEERS BATTLE 2020

arrow-down Спонсори 2-nd EUROPE Championship 2020

arrow-down Учасники Install Fest 2020

arrow-down Партнери Install Fest 2020