01-03 червня 2023

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Берестейський, 40-Б ст. метро "Шулявська"
map-ico

Карта проїзду

Концепція

«Install Fest Ukraine» – це Професійна виставка в Україні для монтажників і проектантів систем опалення, водопостачання та кондиціювання.  Це цілковито новий формат для презентації товару на теплотехнічному і сантехнічному ринку. Даний формат орієнтовано тільки на професіоналів в категорії відвідувачів «монтажники і проектанти» та категорію учасників «тільки заводи виробники/бренди».

Виставку створено з метою створити професійний майданчик для великих і відомих виробників обладнання HVAC-ринку з метою максимально ефективно донести до українських монтажників та проєктантів всю технічну інформацію про обладнання та інновації. Install Fest – тільки для найкращих брендів і тільки для професіоналів! Обмеження для брендів і виробників (не зможуть взяти участь):

  • «privat-label» – товари невідомого походження або ті, що вводять споживача в оману;
  • бренди з низькою якістю товарів;
  • бренди, вироблені без європейських стандартів в країнах Азії;
  • товари з «зіпсованою» репутацією;
  • дистриб’ютори з фірмовими стендами (тільки бренди)

Монтажникам та проєктантам ця виставка допоможе отримати прямий діалог з виробником, дасть доступ до інформаційних матеріалів товарів, що користуються найбільшим попитом, а також декілька днів у році прийняти участь у розважальних програмах, спрямованих тільки на їхню аудиторію. Неофіційна назва нашої виставки – «День Монтажника!»

Як з'явилась ідея виставки

Ідея створення даної виставки з’явилась після численних зауважень інсталяторів і проектантів про дефіцит інформації, недостатню увагу та відсутність діалогу з заводами-виробниками на спеціалізованих галузевих виставках.

У 2016 році було проведено «експерт-опитання» інсталяторів систем опалення, водопостачання і кондиціювання з 5 найбільших міст. Саме в даному дослідженні 99% з 300 спеціалістів виказали побажання про необхідність створення окремого «виставкового/розважального» галузевого заходу з практичним ухилом, орієнтованого, виключно на діалог «завод виробник – монтажник/проектант».