03 - 05 вересня 2020

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст. метро «Шулявська»
map-ico

Карта проїзду

Чемпіонат сервісних інженерів

2-й Чемпіонат України серед сервісних інженерів газових котлів

В рамках фестивалю Install Fest 2020 відбудеться 2-й Чемпіонат України з сервісного обслуговування газових котлів – 2-st Ukraine Championship for Service Engineers 2020.

Ukraine Championship for Service Engineers (Новинка 2019) – це професійний турнір для сервісних інженерів газових котлів, який буде проходити 3 дні в рамках фестивалю «Install Fest Ukraine 2020». Це змагання дасть можливість сервісним інженерам позмагатися один з одним в профільному змаганні, обслуговуючи відомі світові бренди газових котлів на час!

Час проходження: 3 дня (3.09 – 5.09.2020)

Учасники: 72 фахівці з сервісу.

На 3-х зонах чемпіонату зможуть взяти участь близько 72 фахівців з обслуговування сервісних котлів з усієї України!

Правила:

Кожен учасник повинен буде виконати перелік завдань по сервісу котлів на час. Завдання стосуватимуться обслуговування газових котлів і сервіс елементів котла. Переможе той учасник, який виконає всі завдання за кращий час, в порівнянні з іншими учасниками. Основна мета, щоб всі завдання були виконані правильно. За виконанням завдань стежить професійна бригада суддів від спонсорів, а також експерти організаторів.

Від компаній-спонсорів надається професійний призовий фонд, а також подарунки кожному учаснику, який потрапить в практичну частину чемпіонату. Призовий фонд для сервісантів, які братимуть участь в обслуговуванні газових котлів спонсорів 2-го Чемпіонату серед сервісних інженерів України 2020, складе:

1-е місце – 20 000 грн.,
2-е місце – 10 000 грн.,
3-є місце – 5 000 грн.

Всі фіналісти з 1-го по 10-е місце отримають в подарунок робочий комбінезон – Install Fest Ukraine 4.0

Всі учасники Ukraine Championship for Service Engineers отримають фірмовий одяг з символікою учасників чемпіонату – фірмову бейсболку і футболку!

Мета даного змагання – визначити щорічну номінацію «Кращий сервісний інженер України 2020»!