Перенесено на весна-літо 2023

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст.метро "Шулявська"
map-ico

Карта проїзду

Чемпіонат з монтажу альтернативних джерел тепла

2-й Чемпіонат України з монтажу альтернативних джерел тепла (тепловий насос)

В рамках виставки-фестивалю Install Fest 2022 відбудеться 2-й Чемпіонат України з монтажу альтернативних джерел тепла (тепловий насос) – 2-nd HEAT PUMP INSTALLATION CHAMPIONSHIP 2022.

2-nd HEAT PUMP INSTALLATION CHAMPIONSHIP 2022 – це професійний турнір для інсталяторів інженерних систем, який буде проходити 3 дні в рамках виставки-фестивалю «Install Fest Ukraine 2022». Це змагання дасть можливість інсталяторам позмагатися один з одним в профільному змаганні, показуючи технічні навички по установці і запуску теплових насосів на час!

Час проходження: 3 дня (01.06 – 03.06.2021)

Учасники: 72 інсталятора.

На 3-х зонах чемпіонату зможуть взяти участь близько 72 інсталяторів з монтажу телових насосів з усієї України!

Правила. Кожен учасник повинен буде виконати перелік завдань по установці, запуску або настройці теплових насосів від брендів на час. Завдання будуть з переліку робіт по встановленню та налагодженню, а також обслуговуванню телового насоса. Переможе той учасник, який виконає всі завдання за кращий час, в порівнянні з іншими учасниками. Основна мета, щоб всі завдання були виконані правильно. За виконанням завдань стежить професійна бригада суддів від спонсорів, а також експерти організаторів.

Від компаній-спонсорів надається професійний призовий фонд, а також подарунки кожному учаснику, який потрапить в практичну частину чемпіонату. Призовий фонд для інсталяторів, які братимуть участь в обслуговуванні теплових насосів від спонсорів 2-го Чемпіонату з монтажу альтернативних джерел енергії (тепловий насос), складе:

1-е місце – 25 000 грн.,
2-е місце – 10 000 грн.,
3-є місце – 5 000 грн.

Всі фіналісти з 1-го по 10-е місце отримають в подарунок робочий комбінезон – Install Fest Ukraine 6.0

Всі учасники HEAT PUMP INSTALLATION CHAMPIONSHIP отримають фірмовий одяг з символікою учасників чемпіонату – фірмову бейсболку і футболку!

Мета даного змагання – визначити щорічну номінацію «Кращий інсталятор України з монтажу теплових насосів 2022 года»!