Перенесено на осінь 2022

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст.метро "Шулявська"
map-ico

Карта проїзду

Регіональні тури і навчальні програми

Регіональний інформаційний тур по Україні для інсталяторів і навчальні програми з підготовки сантехніка

Мета Install Battle 2022 – змагання найкращих інсталяторів з усієї території України. Тому в рамках національного чемпіонату буде проводитися регіональне інформування всіх інсталяторів з усієї країни у своїх містах про завдання фінальної частини – Install Battle 2022.

Регіональних відбіркових турнірів в 2022 році – не буде. Будуть регіональні інформаційні тури, де вперше будуть демонструвати завдання профільних змагань та обладнання – Install Battle Ukraine 2022 та Install Fest Cup 2022. Також покажуть правила участі у Heat Pump Championship 2022.

У період з січня 2022 по травень 2022 кожне велике місто України зможе відвідати мобільна група «Асоціації Інсталяторів Інженерних Систем». Мобільна група буде складатися із експертів та представників організаторів. У складі групи буде Install Fest PROMO CAR для відвідування всіх необхідних міст України, а також все необхідне обладнання спонсорів для тестування і вивчення на інформаційних турах!

Кожен інформаційний тур буде проходити за спеціальною спрощеною схемою демонстрації обладнання чемпіонату 2022 року від експертів і представників організаторів. У кожному місті, команда експертів може відвідати всіх партнерів виставки-фестивалю – Install Fest Ukraine. Команда експертів буде відвідувати всіх, хто хоче зібрати своїх фахівців, щоб експерти Асоціації показали всі етапи фінального завдання чемпіонату інсталяторів – Install Battle 2022, а також фінальне завдання Кубку України по сантехніці – Install Fest Cup 2022. Ця програма створюється, щоб підготувати кращих фахівців країни, розкрити їм завдання змагань і показати обладнання чемпіонату для підготовки і можливості отримати перемогу! Таким чином експерти покажуть всі технічні особливості завдання для фахівців, хто хоче брати участь в профільних змаганнях країни. Також керівник групи, Олександр Покляченко розкриє технічну інформацію не тільки про змаганнях, а також про всі призові можливості для відвідувачів, які будуть створені на щорічній міжнародній виставці-фестивалі – Install Fest Ukraine 2022!

Використовуючи дану схему, організатори планують надати можливість близько 2500 фахівцям з усієї країни отримати інформацію про завданнях чемпіонатів 2022, щоб фахівці могли розвинути свої навички, вивчили обладнання чемпіонатів і отримали можливість перемогти в – Install Battle 2022! А також Install Fest Cup 2022! Також анонс правил змагань – Heat Pump Championship 2022! Таким чином, в кожному місті будуть проінформовані інсталятори про завдання з монтажу в профільних змаганнях.

Увага: Взяти участь в Install Battle 2022 можуть всі інсталятори з будь-якої частини України – без регіональних відбіркових турнірів! Але тільки в конкретний день, який виділений для кожного регіону країни. Також завжди залишається необхідність отримати результати тестів – «Тест інсталятора» і «Алкотест» (на відсутність алкоголю).

Паралельно з програмою інформування Install Battle буде проходити Study Tour, з навчання для участі – Instal Fest Cup 2022 року, а також буде навчання по іншим змаганням на Install Fest Ukraine 2022. Організаторами підготовлена ​​спеціальна програма ознайомлювальних семінарів, які будуть проходити під час відбіркових турнірів. Основною програмою навчання стане підготовка для участі у всеукраїнському чемпіонаті інсталяторів і монтажників 2022-го року – Install Battle, клубному турнірі – Install Battle Сlub Tournament 2022, 2-й Чемпіонат України з монтажу теплових насосів 2022 і Study Tour з навчання для участі – Instal Fest Cup 2022.

Команда Install Fest Ukraine планує відвідати всі області України і провести на базах партнерів велику кількість інформаційних турів по всій країні – близько 23 областей.

Графік відбіркових турів:

1-й тур: 20.01 – 01.02 (Черкаси, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів, Луцьк, Рівне).

2-й тур: 10.03 – 19.03 (Суми, Полтава, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Кременчук, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв, Одеса).

3-й тур: 18.04 – 23.04 (Житомир, Чернігів, Київ)

У ці дати команда Install Fest Ukraine планує відвідати всіх своїх регіональних партнерів, які будуть допомагати організовувати інсталяторів у своїх містах, а також свої власні збори і зроблять підготовку кращих інсталяторів по всіх містах України для участі у національних змаганнях – 01-03 червня 2022!

Таймінг. Презентація Install Fest Ukraine 6.0 та обговорення всіх питань + навчання по чемпіонатах: 30 хв. + 1,5 години + 1,5 години!

Для відвідувачів виставки-фестивалю участь у інформаційних турах – безкоштовна. Вам необхідно відвідати інформаційні тури до початку Install Fest Ukraine 6.0, для цього необхідно стежити за новинами на офіційній сторінці у Facebook, і в потрібну дату в своєму місті забронювати собі місце у партнера. Для цього необхідно зателефонувати одному з наших партнерів у Вашому місті – хто буде приймати семінар, або відвідати місце власних зборів організаторів!

Будемо раді бачити всіх, хто готовий розвиватися і перемагати !!!

З питань проведення для своїх монтажників наших інфо-туров необхідно звертатися до організаторів:

Владислав Стефанишин – vlad@expo-group.biz    +380 67 246 31 90