01-03 червня 2023

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Берестейський, 40-Б ст. метро "Шулявська"
map-ico

Карта проїзду

Програма «Installers Bus»

Програма доставки монтажників з регіонів

Програма «Installers Bus» – програма організованих автобусних маршрутів близько 3000 інсталяторів з усіх областей України для участі в програмі виставки-фестивалю.

3000 інсталяторів планується привезти за підтримки програми «Регіональні клуби інсталяторів» – в 27-ми найбільших містах України через регіональних партнерів.

У 2023 році всі автобуси збиратимуться лише партнерами – Install Fest Ukraine, а також прийматимуться індивідуальні групи від регіональних компаній з усіх регіонів.

Групи привозу інсталяторів – це організовані групи монтажників, які, попередньо зв’язавшись з організаторами, зможуть зібратися в автобусні маршрути зі свого міста від «Асоціації інсталяторів інженерних систем – АІІС».

«Installers Bus» – це програма організованих автобусів з монтажниками з усіх регіонів України. Ми – автори подібних програм вже 12 років на профільних виставках. В рамках виставки дана програма буде організована в найбільших масштабах.

Суть програми полягає в наданні можливості регіональним інсталяторам разом з організованою групою зі свого міста відвідати будь-який з днів виставки Install Fest Ukraine.

Програма організована для інсталяторів з регіонів, щоб вони могли відвідати виставку, представити своє місто на всіх професійних змаганнях, а також відпочити на виставці в «День Монтажника»!

Автобусні трансфери організовуються через регіональних партнерів виставки-фестивалю Install Fest Ukraine. Даним партнерам надається підтримка і сприяння у відвідуванні заходу, допомогу в організації та вся необхідна інформаційна підтримка, щоб організація поїздки проходила на високому рівні!

Якщо у Вашому місті є наш партнер, звертайтеся до нього з питання поїздки, або зателефонуйте нашому менеджеру і Ви гарантовано зможете бути з нами – 01-03 червня 2023 Install Fest Ukraine 6.0!

Також на виставку можуть приїхати самостійно приватні групи фахівців. Даним групам необхідно обов’язково до 30-го травня 2023 пройти онлайн-реєстрацію на сайті.

З питання регіонального партнерства і питань трансферів для організованих груп інсталяторів необхідно звертатися до організаторів.

Олександр Андріішен – a.andriishen@expo-group.biz  +380 67 323 77 54

Владислав Стефанишин – vlad@expo-group.biz  +380 67 246 31 90

Актуальний розклад трансферів Install Fest Ukraine 2023 буде опубліковано: 12.05.2023.

Чекаємо всіх на Install Fest Ukraine 6.0!