Перенесено на осінь 2022

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст.метро "Шулявська"
map-ico

Карта проїзду

Чемпіонат Європи серед інсталяторів

3-й Чемпіонат Європи серед інсталяторів 2022

У професійній інженерній спільноті Європи у 2022-му році в рамках виставки-фестивалю Install Fest Ukraine 6.0 проходитиме 3-й Чемпіонат Європи серед професіоналів з монтажу систем опалення та водопостачання – 3-rd Installers Europe Championship 2022 (EUROPE Install Battle).

EUROPE Install Battle – 3-й міжнародний професійний чемпіонат для інсталяторів Європи!

Ціль – організація та проведення міжнародних чемпіонатів для професійних інсталяторів! Взяти участь у цьому змаганні можуть лише найкращі інсталятори, монтажники та сантехніки з європейських країн у рамках своїх національних збірних. Національні збірні команди складаються з представників професійних профільних асоціацій або переможців професійних чемпіонатів серед інсталяторів систем опалення та водопостачання. Склад збірної, представники країн (асоціації, організатори чемпіонатів) визначають самостійно, виходячи зі своїх рекомендацій. Збірні команди самостійно вирішують, хто представлятиме свою країну на турнірі.

Дата проведення: 03 червня 2022 року (3-й день Install Fest Ukraine 2022).

Країни – учасники: від 7 до 10 країн.

Кількість учасників: 21-30 осіб.

Головне правило: Країна-переможець отримує право наступного року провести міжнародний чемпіонат у своїй країні.

Збірні країн: 3 особи. Залежно від кількості країн, які подадуть заявку на участь у міжнародному чемпіонаті 3-rd Installers Europe Championship 2022, залежатиме кількість країн учасників. За участі у чемпіонаті від кожної країни може брати участь не більше 3-х осіб.

Перед початком турніру відбудеться попереднє жеребкування!

Правила: Для чемпіонату 3-rd Installers Europe Championship 2022 будуть розроблені правила на підставі чемпіонату інсталяторів Install Battle Ukraine 2022. Правила спрощені з метою створити конкурентні можливості всім учасникам. Також для участі будуть частково використані товари спонсорів різних чемпіонатів, а також ще додаткових брендів.

З метою надання можливості всім учасникам з різних країн підготуватись, всі правила, відео-огляди тестового складання системи та схеми монтажу будуть опубліковані на сайті в даному розділі до 03.03.2022.

Проведення чемпіонату у міжнародному форматі на Install Fest Ukraine 6.0 проходитиме за спеціальними правилами!

Всі матеріали для змагання дублюватимуться 2-ма мовами (українська та англійська).

При необхідності або на запит, всі технічні матеріали можуть бути перекладені додатковими мовами (німецькою, італійською, французькою, іспанською).

Призовий фонд на 3rd Installers Europe Championship 2022 складе:

1-е місце – 2000 євро; 2-е місце – 500 євро; Третє місце – 200 євро!

Усі фіналісти з 1-го до 10-го місця отримають у подарунок робочий комбінезон – Install Fest.

Всі учасники Install Euro Battle 2022 отримають фірмовий одяг із символікою учасників чемпіонату – фірмову бейсболку та футболку!

Змагання за звання – Найкращий інсталятор Європи 2022 року!