Перенесено на осінь 2022

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст.метро "Шулявська"
map-ico

Карта проїзду

Парк відпочинку та розваг

Install Fest Ukraine – це не тільки професійні технічні презентації, новинки та продукти, це ще й місце розваг для монтажників.

Неспроста перший проект виставки-фестивалю, який обговорювався з багатьма інсталяторами, носив назву – День монтажника!

Парк відпочинку і розваг – це вся величезна територія парку та вулиці навколо виставкового павільйону Install Fest Ukraine. У парку буде розташована велика кількість атракціонів, ігрових майданчиків, зон змагань і місць для відпочинку.

Буде організовано безліч зон «фуд-кортів» і реалізована програма вихідного дозвілля.

Ви можете взяти участь в ігрових зонах, відпочити активно або просто посидіти в літньому кафе з келихом пива, обговорюючи з колегами професійні робочі питання, поділитися досвідом з інсталяторами з інших міст.

Парк відпочинку і розваг – це місце дозвілля на будь-який смак, тут Ви можете провести стільки часу, скільки Вам необхідно для очікування ділових заходів в павільйоні. Якщо Ви чекаєте потрібний Вам майстер-клас чи семінар, і до нього ще багато часу, тут Ви зможете провести час із задоволенням.

Територія відпочинку знаходиться поруч з експозицією брендів на вулиці, де будуть не менш цікаві тести і майстер-класи, а також  виставка-фестиваль для інсталяторів!