01-03 червня 2023

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Берестейський, 40-Б ст. метро "Шулявська"
map-ico

Карта проїзду

Національний рейтинг учасників змагань

Національний рейтинг учасників змагань в Україні 2017-2021

Вперше в професійному інженерному співтоваристві України, ми будемо публікувати рейтинги від «Асоціації Інсталяторів Інженерних Систем». У рейтингах будуть публікуватися кращі результати змагань серед фахівців за всіма професійними спортивними чемпіонатами та кубкам України, які проходять в рамках профільної інженерної виставки Install Fest Ukraine.

Рейтинги будуть реєструватися після кожного року змагань, які проходять на Install Fest Ukraine і будуть вноситися в єдиний список результатів для фіксації кращих фахівців. Список результатів буде включати в себе результати списку кращих результатів від усіх змагань, які проходили на Install Fest Ukraine, починаючи з 2017 року.

Рейтинг створюється з метою виділити кращих фахівців за всіма типами спортивних профільних змагань: «інсталятори», «монтажники/сантехніки», «сервісні інженери».

Список найкращих фахівців від кожного змагання буде використовуватися для створення груп спеціальних поїздок в країни Європейського союзу на профільні світові виставки, участь в профільних міжнародних змаганнях, а також відвідування кращих заводів виробників в Європі.

Національний Рейтинг учасників змагань в Україні з 2017 року, це початок історичної систематизації всіх досягнень, які змогли продемонструвати профільні фахівці. Дані фахівці брали участь в профільних спортивних чемпіонатах країни і змогли показати свій рівень роботи по типу обладнання, яке використовується в чемпіонатах – Install Battle, Install Fest Cup, Championship for Service Engineers, Heat Pump Championship. Цей рейтинг буде демонструвати навички всіх учасників, з профільної частини робіт, а також профільних спортивних навичках! У всіх видах спорту, профільні рейтинги дуже потрібні співтовариству для отримання додаткових переваг в національних профільних програмах.

З 2022 року буде знову запущений – Installers Europe Championship і анонс рейтингів всіх результатів змагань серед інсталяторів з Європейських профільних чемпіонатів.

ГС «Асоціація Інсталяторів Інженерних Систем» розпочала дуже уважно підходити до систематизації результатів профільних змагань, тому рейтинги будуть важливою частиною для оцінки навичок фахівців!