01-03 червня 2023

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Берестейський, 40-Б ст. метро "Шулявська"
map-ico

Карта проїзду

Призовий фонд

Правила розіграшу професійних призів та поїздок на заводи

Правила розіграшу призів для професійного інсталятора

 Install Fest Ukraine 6.0!

Для всіх відвідувачів Міжнародної виставки-фестивалю монтажників і проектантів організатор «Expo Group International» підготував унікальний сюрприз – розіграш професійних призів, а також поїздок на заводи спонсорів та учасників виставки-фестивалю.

В 2022 році вже точно буде можливість реалізувати програму всіх поїздок!

Серед призів буде нова програма для відвідування заводів світових брендів обладнання кращими фахівцями з Національного рейтингу України серед інсталяторів. Ця програма змінить ринок України і зробить багато оновлень у відвідуванні заводів фахівцями!

У 2022-му році – це вже нові призи для розіграшу, спеціально підібрані для професійного інсталятора!

Правила, за якими будуть розіграні призи, розробляються і затверджуються за підтримки «Асоціації інсталяторів інженерних систем».

Правила участі в розіграші призів!

Правила участі в розіграші призів!

Щоб взяти участь у розіграші призів, необхідно обов’язково бути зареєстрованим відвідувачем Install Fest Ukraine 6.0 і виконати обов’язкові умови даних правил! До розіграшу запрошуються професійні інсталятори, які зможуть виконати всі умови правил!

Щоб взяти участь у розіграші, необхідно:

Обов’язкова програма:

 

Це тестування на знання основ монтажу, а також загальних принципів роботи з обладнанням для опалення та водопостачання. Кожен з тестів, для окремих фахівців. Тест Інсталятора – це допуск до чемпіонату для інсталяторів, чемпіонату по монтажу альтернативних джерел тепла і кубку по сантехніці.

Дані тести будуть складатися з 20-ти випадково згенерованих питань на комп’ютері. Необхідно правильно відповісти на 17 питань. Загальний перелік з 200 питань (для кожного тесту окремо), які використовуються в тестах, попередньо буде опубліковано за 2 місяці до початку Install Fest 2022, а також в путівниках виставки-фестивалю.

Після невдалої здачі тесту, учасник може спробувати ще раз, але при цьому стає в кінець черги. Кількість спроб перездачі – необмежена!

Перелік питань надано технічними представниками спонсорів чемпіонату, а також фахівцями «Асоціації інсталяторів інженерних систем».

 

Після проходження тесту, необхідно ставити позначки на спеціальному аркуші, який видається при реєстрації, і виконати наступні умови:

 

УВАГА!

Штамп також ставиться:

– за участь у 6-му Чемпіонаті інсталяторів з монтажу опалення та водопостачання,

– за участь у 5-му Кубку України з монтажу сантехніки, водопроводу і водоочищення,

– за участь у 2-му Чемпіонаті України з монтажу альтернативних джерел тепла (тепловий насос).

Монтажники, які брали участь в даних змаганнях, виконують умови збору відміток менше. Тобто, замість 20 майстер-класів необхідно пройти 10 шт. Також, замість 3-х практичних семінарів, прослухати 2 семінари.

Відмітки на майстер-класах – зелені логотипи брендів. Відмітки на семінарах – сині логотипи брендів. Відмітки на змаганнях виставки-фестивалю – червона печатка.

ПІСЛЯ ВИКОНАННЯ ВСІХ УМОВ РОЗІГРАШУ!

Необхідно принести квест-лист з відмітками на стійку реєстрації Install Fest 2022, яка знаходиться на вході виставкового павільйону. Представник організаторів зобов’язаний перевірити правильність постановки позначок. Якщо всі позначки поставлені правильно, учасник заповнює на аркуші контактні дані (ПІБ, місто і контактний телефон) і після цього опускає лист з відмітками в лототрон, який встановлений на стійці реєстрації.

Розіграш призів відбудеться: 03.06.2022 о 17.00 на головній сцені Install Fest Ukraine біля виставкового павільйону!

Спочатку будуть розігруватися інструменти для всіх учасників квест-програми! Інструменти будуть розіслані поштою, якщо учасник відсутній.

Потім буде фінальний розіграш поїздок на заводи. Більшість поїздок буде розділено по рейтингу чемпіонатів, а частина буде розіграна серед квест-листів, на яких будуть штампи профільних змагань.

Шляхом жеребкування буде витягнутий квиток з лототрону, що і визначить учасників Install Fest Ukraine, які виграють головні призи – поїздки на заводи (поїздки на заводи будуть розігруватися тільки серед фахівців, які брали участь в змаганнях). При цьому не обов’язково перебувати на місці. Учаснику будуть дзвонити на мобільний телефон зі сцени виставки-фестивалю. Обов’язково вимога для переможця – надання копії біометричного закордонного паспорта або звичайного закордонного паспорта з діючою візою Шенген, а також паспорта вакцинації сертифікованого для поїздки в Європу. Протягом 1-2-х тижнів переможець повинен надіслати копію закордонного паспорта для реєстрації! Якщо протягом 1-2 тижнів переможець не зможе надіслати закордонний паспорт, даний приз буде анульовано.

УВАГА! Якщо позначки на квест-листі не відповідатимуть кольорам, типам логотипів або місцям розташування, учасник буде дискваліфікований, а його квиток анульовано!

Обмеження до участі!

Обмеження за віком – від 18 років. Також в розіграші не можуть брати участь співробітники компаній, які беруть участь на міжнародній виставці-фестивалі – Install Fest Ukraine 2022.

Тільки відвідувачі! У разі ідентифікації претендента на виграш призів, як співробітника одного з учасників, виграш анулюється, і розіграш проводиться повторно!

Організатори залишають за собою право відсторонити будь-якого з можливих претендентів на участь в розіграші призів, якщо учасник:

– співробітник або представник будь-якої з компаній, що беруть участь у виставці-фестивалі Install Fest;

– не є професійним інсталятором, а займається іншими професіями, які не пов’язані з тематикою виставки-фестивалю;

– перебує під впливом алкоголю або наркотичних препаратів;

– проявляє неадекватну і зневажливу поведінку по відношенню до інших відвідувачів виставки-фестивалю або персоналу організаторів.

Отримати електронний квиток