03 - 05 вересня 2020

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст. метро «Шулявська»
map-ico

Карта проїзду

Регіональний кваліфікаційний відбір

Регіональний кваліфікаційний відбір інсталляторів по Україні та навчальні програми з підготовки сантехніків

Мета Install Battle 2020 – змагання найкращих інсталяторів з усієї території України. Тому в рамках національного чемпіонату буде проводитися регіональний відбір найкращих інсталяторів з усієї країни у своїх містах. У період з січня 2020 по квітень 2020 кожне велике місто України зможе відвідати мобільна група «Асоціації Інсталяторів Інженерних Систем». Мобільна група буде складатися із суддів, експертів та представників організаторів. У складі групи буде Install Fest PROMO CAR для відвідування всіх необхідних міст України, а також все необхідне обладнання спонсорів для монтажу на відбіркових турнірах!

Кваліфікаційний відбір буде проходити за спеціальною спрощеною схемою монтажу, за якою протягом дня у відборі зможуть взяти участь близько 70-ти осіб за 1 день. А також окремо участь у Study Tour. Використовуючи дану схему, організатори планують надати можливість близько 2500 фахівців з усієї країни продемонструвати свої навички та отримати можливість взяти участь у фінальній частині – Install Battle 2020!

Таким чином, з кожного міста будуть відібрані інсталятори, які показали найкращий час монтажу на відбірковому завданні. Кращі інсталятори будуть допущені для участі в Install Battle 2020!

Також у 2020 році вперше стартує програма навчання та підготовки учасників – Study Tour. Дана програма буде використовувати одну стійку з переліком обладнання – Instal Fest Cup 2020, на якій буде використовуватись певна продукція кубку по сантехніці і у вільний час її можна буде спробувати монтувати, щоб отримати досвід і занння.

Також, програма Study Tour дає можливість використати вільний час інсталяторам, що, чекають участі у кваліфікаційному турнірі чемпіонату Install Battle 2020.

Увага: Взяти участь в Install Battle 2020 можна тільки за умови успішного виступу на регіональних відбіркових турнірах!

Паралельно з програмою відбору буде проходити програма підготовки до фінальної частини турніру, а також буде проходити Study Tour з навчання для участі – Instal Fest Cup 2020, а також буде навчання з інших змагань на Install Fest Ukraine 2019. Організаторами підготовлена ​​спеціальна програма ознайомлювальних семінарів, які будуть проходити під час відбіркових турнірів. Основною програмою навчання стане підготовка для участі у всеукраїнському чемпіонаті інсталяторів і монтажників 2020-го року – Install Battle, 2-му міжнародному чемпіонаті Install Battle Europe, клубному турнірі – Install Battle Сlub Tournament та Study Tour з навчання для участі – Instal Fest Cup 2020.

Команда Install Fest Ukraine планує відвідати всі області України і провести на базах партнерів велику кількість відбіркових турів по всій країні – близько 23 областей.

Графік відбіркових турів:

1-й тур: 23.01 – 05.02 (Черкаси, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів, Луцьк, Рівне,).

2-й тур: 22.06 – 29.06 (Суми, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Одеса).

3-й тур: 02.07 – 09.07 (Житомир, Чернігів, Київ)

У ці дати команда Install Fest Ukraine планує відвідати всіх своїх регіональних партнерів, які будуть допомагати організовувати інсталяторів в своїх містах, а також свої власні збори і зроблять відбір кращих інсталяторів по всіх містах України!

Таймінг. Презентація Install Fest Ukraine 4.0 та обговорення всіх питань + навчання по чемпіонатах: 1,5 години + відбірковий турнір протягом всього дня без зупинки!

Для відвідувачів фестивалю участь у відбіркових змаганнях – безкоштовне. У Study Tour – безкоштовно. Ви зобов’язані відвідати відбіркові турніри до початку Install Fest Ukraine 4.0, для цього необхідно стежити за новинами на офіційній сторінці у Facebook, і в потрібну дату в своєму місті забронювати собі місце у партнера. Для цього необхідно зателефонувати одному з наших партнерів у Вашому місті – хто буде приймати семінар, або відвідати місце власних зборів організаторів!

Будемо раді бачити всіх, хто готовий розвиватися і перемагати !!!

З питання проведення для своїх монтажників промо-семінарів необхідно звертатися до організаторів:

Владислав Стефанишин – vlad@expo-group.biz

+380 67 246 31 90