03 - 05 вересня 2020

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст. метро «Шулявська»
map-ico

Карта проїзду

Програма «Installers Bus»

Програма «Installers Bus» – програма організованих автобусних маршрутів близько 4000 інсталяторів з усіх областей України для участі в програмі фестивалю.

3000 інсталяторів планується привезти за підтримки програми «Регіональні клуби інсталяторів» – в 27-ми найбільших містах України через регіональних дилерів.

У 2020 році також будуть незалежні автобуси у 20-ти містах від організаторів Install Fest Ukraine.

1000 Інсталяторів – це організовані групи монтажників, які, попередньо зв’язавшись з організаторами, зможуть зібратися в автобусні маршрути зі свого міста від «Асоціації інсталяторів інженерних систем – АІІС».

«Installers Bus» – це програма організованих автобусів з монтажниками з усіх регіонів України. Ми – автори подібних програм вже 10 років на профільних виставках. В рамках фестивалю дана програма буде організована в найбільших масштабах.

Суть програми полягає в наданні можливості регіональним інсталяторам разом з організованою групою зі свого міста відвідати будь-який з днів фестивалю Install Fest Ukraine.

Програма організована для інсталяторів з регіонів, щоб вони могли відвідати фестиваль, представити своє місто на всіх професійних змаганнях, а також відпочити на фестивалі в «День Монтажника»!

Автобусні трансфери організовуються через регіональних партнерів фестивалю Install Fest Ukraine. Даним партнерам надається підтримка і сприяння у відвідуванні заходу, допомогу в організації та вся необхідна інформаційна підтримка, щоб організація поїздки проходила на високому рівні!

Якщо у Вашому місті є наш партнер, звертайтеся до нього з питання поїздки, або зателефонуйте нашому менеджеру і Ви гарантовано зможете бути з нами – 3-5 вересня 2020 на Install Fest Ukraine 4.0!

Також на фестиваль можуть приїхати самостійно приватні групи фахівців. Даним групам необхідно обов’язково до 2-го вересня 2020 пройти онлайн-реєстрацію на сайті.

З питання регіонального партнерства і питань трансферів для організованих груп інсталяторів необхідно звертатися до організаторів.

Олександр Андріішен – a.andriishen@expo-group.biz +380 50 516 06 22

Владислав Стефанишин – vlad@expo-group.biz +380 67 246 31 90

Актуальний розклад трансферів Install Fest Ukraine 2020 буде опубліковано: 21.08.2020.

Чекаємо всіх на Install Fest Ukraine 4.0!

Розклад автобусних трансферів 2020