03 - 05 вересня 2020

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст. метро «Шулявська»
map-ico

Карта проїзду

Практична виставкова експозиція

Практичні майстер-класи – основа Install Fest

Дана програма – це стенди найбільших світових виробників з реальними зразками своєї продукції. В рамках нашого фестивалю програма майстер-класів заснована виключно на практичній частині вивчення товару. Ми звертаємо увагу учасників фестивалю, що для інсталятора необхідно презентувати товари, на основі надання їм можливості робити тести зразків на стендах, брати участь в майстер-класах і випробуваннях. Саме на цьому принципі засновані презентації обладнання на стендах учасників.

Тільки на нашому фестивалі ми надаємо можливість монтажнику на кожному стенді протестувати товар учасника: розібрати, змонтувати, протестувати, перевірити на міцність і т.д. У кожного виробника будуть свої ідеї, як практично показати свою продукцію. Можливі ігрові конкурси та змагання.

На кожному стенді учасники зобов’язані організувати свою виставкову зону таким чином, щоб на ній було максимум випробувань зразків продукції та обов’язкову присутність технічних фахівців заводу-виробника.

Ми робимо це для того, щоб відвідавши фестиваль, монтажник або проектант зміг отримати максимум інформації та дізнатися для себе важливі особливості продукції. Це не концепція виставки – це концепція тестів і випробувань на стенді з метою практично вивчити продукцію.

Всього ми пропонуємо 3 види майстер-класів на стендах своїх учасників: