03 - 05 вересня 2020

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст. метро «Шулявська»
map-ico

Карта проїзду

Музичний фестиваль

Український Музичний фестиваль для інсталяторів (Ukraine National Music Festival for Installers) — це велика виділена зона на віддаленій галявині, де в рамках Install Fest проходитиме музичний фестиваль за участю відомих і молодих музичних колективів України.

Ukraine National Music Festival for Installers — це зона релакса та драйву. Територія, де протягом всього терміну фестивалю проходитиме шоу-програма. Це буде приємне музичне дозвілля. Також на території фестивалю будуть організовані зони «фуд-кортів».На сцені виступатимуть виконавці різних музичних стилів, тому кожен знайде собі мелодію до впободи. Національні пісні й танці, рок, джаз — тут буде все!

Також на сцені фестивалю проходитиме відкриття Install Fest Ukraine 2017 з відомими персонами та фінальний концерт з відомими виконавцями!

І найголовніше, на сцені під час фінального концерту фестивалю серед учасників конкурсу буде розіграно автомобіль — Fiat Doblo!

Час роботи фестивалю: з ранку до вечора.

Організатори Install Fest Ukraine розраховують на те, що долучення музичного фестивалю до загальної програми заходу дуже сподобається відвідувачам, і він виконуватиме функцію важливої частини для відпочинку, щоб розбавити серйозні робочі питання ділової частини заходу

.