03 - 05 вересня 2020

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст. метро «Шулявська»
map-ico

Карта проїзду

Чемпіонат Європи

2-й Чемпіонат Європи серед інсталяторів

Вперше в професійному інженерному співтоваристві Європи в 2020-му році в рамках фестивалю Install Fest Ukraine 4.0 відбудеться 2-й Чемпіонат Європи серед професіоналів з монтажу систем опалення та водопостачання – 2-st Installers Europe Championship 2020 (EUROPE Install Battle).

«EUROPE Install Battle» – 2-й міжнародний професійний чемпіонат для інсталяторів Європи!

Мета – організація і проведення міжнародних чемпіонатів для професійних інсталяторів! Взяти участь в даному змаганні можуть тільки кращі інсталятори, монтажники та сантехніки з європейських країн в рамках своїх національних збірних. Національні збірні команди складаються з представників професійних профільних асоціацій або з переможців професійних чемпіонатів серед інсталяторів систем опалення та водопостачання. Склад збірної представники країн (асоціації, організатори чемпіонатів) визначають самостійно, виходячи зі своїх рекомендацій. Збірні команди самостійно вирішують, хто буде представляти свою країну на турнірі.

Дата проведення: 5 вересня 2020 (3-й день Install Fest).

Країни-учасники: від 7 до 12 країн.

Кількість учасників: 30-36 чоловік.

Головне правило: Країна-переможець отримує право в наступному році провести міжнародний чемпіонат у своїй країні.

Збірні країн: 3 учасника. Залежно від кількості країн, які подадуть заявку на участь в міжнародному чемпіонаті 2-st Installers Europe Championship 2020, буде визначена кількість учасників від кожної країни: за участі в чемпіонаті від 7 до 12 країн, від кожної країни може брати участь не більше 3-х осіб;

Перед початком турніру відбудеться попереднє жеребкування на головній сцені фестивалю!

Правила: Для чемпіонату 2-st Installers Europe Championship 2020 будуть розроблені правила на основі чемпіонату інсталяторів Install Battle Ukraine 2020. Правила будуть спрощені з метою створити конкурентні можливості всім учасникам. Також, для участі будуть використані всі товари спонсорів чемпіонату, а також додаткових брендів.

З метою надання можливості всім учасникам з різних країн підготуватися, всі правила, відео-огляди тестової збірки системи і схеми монтажу будуть опубліковані на сайті в даному розділі до 01.08.2020.

Проведення чемпіонату в міжнародному форматі на Install Fest Ukraine 4.0 буде проходити англійською мовою!

Всі матеріали для змагання будуть дублюватися на 3-х мовах (українська, російська, англійська).

При необхідності або за запитом, всі технічні матеріали можуть бути переведені на додаткові мови (німецька, італійська, французька, іспанська).

Призовий фонд на 2-st Installers Europe Championship 2020 складе:

1-е місце – 2000 євро; 2-е місце – 500 євро; 3-е місце – 200 євро!

Всі фіналісти з 1-го по 10-е місце отримають в подарунок робочий комбінезон – Install Fest.

Всі учасники Install Europe Battle 2020 отримають фірмовий одяг з символікою учасників чемпіонату – фірмову бейсболку і футболку!

Бій за звання – Кращий інсталятор Європи 2019 года!