03 - 05 вересня 2020

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст. метро «Шулявська»
map-ico

Карта проїзду

Чемпіонат інсталяторів

IV-й Чемпіонат України серед інсталяторів

У 2020-му році в рамках фестивалю Install Fest Ukraine 4.0 відбудеться 4-й Чемпіонат України серед інсталяторів систем опалення та водопостачання – Install Battle 2020.

У 2020 правила чемпіонату України будуть конструктивно продовжені. Вони будуть підготовлені з урахуванням подальшого впровадження регіонального відбору, а також впровадження інших технічних рішень на підставі обладнання нових виробників, які стали спонсорами турніру 2020. У цьому році взяти участь у фіналі чемпіонату України – Install Battle 2020 на Install Fest Ukraine 4.0 – можна тільки за умови демонстрації відмінних результатів на регіональних відбіркових турах у всіх областях України.

Бій за звання – Кращий інсталятор України 2020 года!

Ініціатива проведення щорічного чемпіонату для кращих інсталяторів висунута від ГС «Асоціації Інсталяторів Інженерних Систем».

В рамках чемпіонату монтажники, які пройшли регіональний відбір і делеговані на змагання в списку кращих зі свого міста, зможуть змагатися один з одним по монтажу системи опалення та водопостачання. Для цього їм необхідно буде пройти відбіркові турніри у себе в місті і показати кращі результати. Чемпіонат України буде проходити 2 дні (3-4 вересня 2020) в період роботи фестивалю – Install Fest Ukraine 4.0.

Для чемпіонату відібрано обладнання кращих європейських виробників і відправлені запити для змагання кращим українським клубам інсталяторів. З грудня по серпень 2020 буде проведено відбір кращих по всій країні!

У 2020 буде найскладніший турнір, так як він буде складатися з декількох етапів. На першому етапі будуть проведені регіональні кваліфікаційні турніри по містах України, а на другому етапі буде фінальний 2-денний турнір під час Install Fest Ukraine 4.0. У другому етапі зможуть взяти участь лише 84 кращих інсталяторів і монтажників з усієї України.

ТЕСТ ІНСТАЛЯТОРА – здавати обов’язково під час другого етапу на Install Fest!

Товарні групи, які використовуються в чемпіонаті: «Котли», «Радіатори», «Насоси», «Запірна арматура і автоматика», «Трубні системи».

У 2020му році спонсорами Installers Championship Ukraine 2020 (Install Battle 2020) будуть найвідоміші європейські виробники обладнання:

Від компаній-спонсорів надається професійний призовий фонд, а також подарунки кожному учаснику, хто потрапить в практичну частину чемпіонату. Призовий фонд для інсталяторів, які братимуть участь у монтажі обладнання спонсорів 4-го Чемпіонату інсталяторів України 2020, складе:

1 місце – 1000 євро,
2 місце – 500 євро,
3 місце – 200 євро!

Всі фіналісти з 1-го по 10-е місце отримають у подарунок робочий комбінезон – Install Fest Ukraine 4.0.

Також всі фіналісти з 1-го по 20-е місце отримають в подарунок перше українське видання книги «Довідник Сантехніка»!

Всі учасники Install Battle отримають фірмову символіку учасників чемпіонату – фірмову бейсболку і футболку!

Мета даного змагання – визначити щорічну номінацію «Кращий інсталятор року в Україні»!

Стати учасником чемпіонату