03 - 05 вересня 2020

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст. метро «Шулявська»
map-ico

Карта проїзду

Призовий фонд

Правила розіграшу призів для професійного інсталятора

 Install Fest Ukraine 4.0!

Для всіх відвідувачів Міжнародного фестивалю монтажників і проектантів організатор «Expo Group International» підготував унікальний сюрприз – розіграш професійних призів, а також поїздок на заводи спонсорів та учасників фестивалю.

У 2020-му році – це вже нові призи для розіграшу, спеціально підібрані для професійного інсталятора!

Правила, за якими будуть розіграніпризи, розробляються і затверджуються за підтримки «Асоціації інсталяторів інженерних систем».

Правила участі в розіграші призів!

 Щоб взяти участь у розіграші призів, необхідно обов’язково бути зареєстрованим відвідувачем Install Fest Ukraine 4.0 і виконати обов’язкові умови даних правил! До розіграшу запрошуються професійні інсталятори, які зможуть виконати всі умови правил!

Щоб взяти участь у розіграші, необхідно:

Обов’язкова програма:

Це тестування на знання основ монтажу, а також загальних принципів роботи з обладнанням для опалення та водопостачання. Кожен з тестів, для окремих фахівців. Тест Інсталятора – це допуск до чемпіонату для інсталяторів і кубку по сантехніці, а тест Сервісного інженера – це допуск до чемпіонату з обслуговування газових котлів.

Дані тести будуть складатися з 20-ти випадково згенерованих питань на комп’ютері. Необхідно правильно відповісти на 17 питань. Загальний перелік з 200 питань (для кожного тесту окремо), які використовуються в тестах, попередньо буде опубліковано за 2 місяці до початку Install Fest 2020, а також в путівниках фестивалю.

Після невдалої здачі тесту, учасник може спробувати ще раз, але при цьому стає в кінець черги. Кількість спроб перездачі – необмежена!

Перелік питань надано технічними представниками спонсорів чемпіонату, а також фахівцями «Асоціації інсталяторів інженерних систем».

Після проходження тесту, необхідно ставити позначки на спеціальному аркуші, який видається при реєстрації, і виконати наступні умови:

УВАГА!

Штамп також ставиться:

– за участь у 4-му Чемпіонаті інсталяторів з монтажу опалення та водопостачання,

– за участь у 3-му Кубку України з монтажу сантехніки, водопроводу і водоочищення,

– за участь у 2-му Чемпіонаті України з сервісу та обслуговування газових котлів.

Монтажники, які брали участь в даних змаганнях, виконують умови збору відміток в 2-3 рази менше. Тобто, замість 15 майстер-класів необхідно пройти 5 шт. Також, замість 3-х практичних семінарів, прослухати 2 семінари.

Відмітки на майстер-класах – зелені логотипи брендів. Відмітки на семінарах – сині логотипи брендів. Відмітки на змаганнях фестивалю – червона печатка.

ПІСЛЯ ВИКОНАННЯ ВСІХ УМОВ РОЗІГРАШУ!

Необхідно принести квест-лист з відмітками на стійку реєстрації Install Fest 2020, яка знаходиться на вході виставкового павільйону. Представник організаторів зобов’язаний перевірити правильність постановки позначок. Якщо всі позначки поставлені правильно, учасник заповнює на аркуші контактні дані (ПІБ, місто і контактний телефон) і після цього опускає лист з відмітками в лототрон, який встановлений на стійці реєстрації.

Розіграш призів відбудеться: 30.04.2020 о 17.00 на головній сцені Install Fest Ukraine біля виставкового павільйону!

Шляхом жеребкування буде витянутий квиток з лототрону, що і визначить учасників Install Fest Ukraine, які виграють головні приза – поіздки на заводи. При цьому не обов’язково перебувати на місці. Учаснику будуть дзвонити на мобільний телефон зі сцени фестивалю. Якщо протягом 3-х спроб на телефонний дзвінок ніхто не відповість, тоді буде витягуватися наступний квест-лист з лототрону, поки не буде визначено переможця. Протягом 1-го місяця переможець повинен прислати копію закордонного паспорта для реєстрації! Якщо протягом 1-го місяця переможець не зможе прислати паспорт, даний приз буде анульовано.

УВАГА! Якщо позначки на квест-листі невідповідатимуть кольорам, типам логотипів або місцям розташування, учасник буде дискваліфікований, а його квиток анульований!

Обмеження до участі!

Обмеження за віком – від 18 років. Також в розіграші не можуть брати участь співробітники компаній, які беруть участь в міжнародному фестивалі – Install Fest Ukraine 2020.

Тільки відвідувачі! У разі ідентифікації претендента на виграш автомобіля, як співробітника одного з учасників, виграш анулюється, і розіграш проводиться повторно!

Організатори залишають за собою право відсторонити будь-якого з можливих претендентів на участь в розіграші автомобіля, якщо учасник:

– співробітник або представник будь-якої з компаній, що беруть участь на фестивалі Install Fest;

– не є професійним інсталятором, а займається іншими професіями, які не пов’язані з тематикою фестивалю;

– перебує під впливом алкоголю або наркотичних препаратів;

– проявляє неадекватну і зневажливу поведінку по відношенню до інших відвідувачів фестивалю або персоналу організаторів.

Отримати електронний квиток